Tibeta. Ceļš uz Kailasu.

Šajā lapā tiks iekļautas fotogrāfijas un STĀSTI par maniem ceļojumiem uz Tibetu un Kailasa kalnu laika posmā no 2005. līdz 2014.gadam.

2020.gadā tiek plānots ceļojums uz Tibetu un Kailasu. Varat man rakstīt vai zvanīt, ja jums ir interese. Šīs vasaras laikā tiks piedāvāta programma. Grupa noteikti nebūs liela un priekšroka tiks dota tiem, kas ar mani jau ir ceļojuši vai par kuriem galvo kāds no maniem agrākiem ceļabiedriem. Protams, arī man nepazīstami cilvēki ir aicināti. Tiksimies, iepazīsim un skatīsimies vai mūsu ceļi ies vienā virzienā.

Lai foto skatītu lielākā izmērā, ej uz tās noklikšķini.

2014.gads. Tibeta. Esam ceļā kaut kur starp Lhasu un Manasarovara ezeru. Ceļš ir garš, tādēļ bieži apstājamies. Un dažviet rodas izdevība satikt tibetiešus tur, kur viņiem ķīnieši atvēlējuši dzīvot – ceļa malās, akmens/māla būdās, daudzviet bez ierastā nomadu dzīvesveida. Parasti bērni ir kautrīgi, bet vēlas būt atvērti. Viņi grib parunāties ar svešiniekiem. Ar zīmju valodu varam saprasties un pat parunāties. Šie mazie momenti paliek atmiņā, cerams, ka arī mazajiem tibetiešu bērniem.